Vaihtoautot
Sanakirja
Tietovisat
Blogit
Viihde
Horoskooppi
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
27
La 27.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
13.00
YleX Viikonloppu: Videot
15.30
Presidentti Stubb otetaan vastaan Vaasan torilla
17.00
Lyömättömät
17.25
Telinevoimistelun EM: Miesten telinefinaaleita
15.00
ATP Extra Feed: Madrid, Stadium 3
02.00
NFL Draft: NFL Draft
12.00
ATP Extra Feed: Madrid, Court 4
12.30
Timanttiliiga Extra Feed: Suzhou / Kiekonheitto, naiset
12.45
Timanttiliiga Extra Feed: Suzhou / Pituushyppy, naiset
13.20
Timanttiliiga Extra Feed: Suzhou / Kuulantyöntö, naiset ja Seiväshyppy, miehet
13.30
ATP Extra Feed: Madrid, Manolo Santana Stadium
14.00
Timanttiliiga: Suzhou
14.15
Timanttiliiga Extra Feed: Suzhou / Keihäänheitto, naiset
14.35
Timanttiliiga Extra Feed: Suzhou / Pituushyppy, miehet
14.55
La Liga: Las Palmas - Girona
15.00
ATP Extra Feed: Madrid, Stadium 3
15.55
Serie A: Lecce - Monza
16.10
SHL Playoffs: Rögle - Skellefteå
17.10
La Liga: Almería - Getafe
18.00
ATP Extra Feed: Madrid, Arantxa Sanchez Stadium
18.55
Serie A: Juventus - AC Milan
19.00
NFL Draft: NFL Draft
19.25
La Liga: Alavés - Celta Vigo
20.50
Sveitsin liiga Playoffs: Lausanne - ZSC Lions
21.00
NHL: NY Islanders - Carolina
21.40
Serie A: Lazio - Verona
21.55
La Liga: Atlético Madrid - Athletic Bilbao
22.30
-04.30
ATP Extra Feed: Madrid, Manolo Santana Stadium
00.30
NBA: Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
13.30
F-liiga, Miehet: TikTok - YouTube
13.50
Subway Kansallinen Liiga: HPS - Åland United
14.00
TotoTV: Studiolähetys: Lappeenranta ja Örebro
14.45
Superpesis, Naiset: Fera - Seinäjoen Maila-Jussit
14.45
Veikkausliiga: FC Haka - HJK
14.50
Subway Kansallinen Liiga: PKKU - FC Honka
14.50
Subway Kansallinen Liiga: JyPK - PK-35
15.50
Miesten Futsal-Liiga: Akaa Futsal - SoVo
16.30
F-liiga, Miehet: Classic - Oilers
16.45
Veikkausliiga: FC Lahti - KuPS
16.50
Miesten Futsal-Liiga: Vieska Futsal - FC Kemi
17.50
Korisliiga: Kauhajoki - Helsinki Seagulls
18.15
Veikkausliiga: AC Oulu - VPS
19.20
Naisten Futsal-Liiga: Ylöjärven Ilves - HIFK FS
22.30
-02.00
NBA: New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
12.00
Snooker: Jak Jones - Si Jiahui
02.00
Washington - NY Rangers
02.30
Nashville - Vancouver
05.00
Colorado - Winnipeg
05.30
Los Angeles - Edmonton
10.14
TotoTV: Australien
11.07
TotoTV: Seinäjoki Suomi
11.15
TotoTV: Chateaubriant Ranska
12.30
TotoTV: Caen Ranska
13.07
TotoTV: Lappeenranta Suomi
14.00
E.Braunschweig - HSV
14.00
Holstein Kiel - Kaiserslautern
14.00
SC Paderborn - SV Elversberg
14.58
TotoTV: Auteuil Ranska
16.30
Jalkapallo: FC Augsburg - Werder Bremen
16.30
Jalkapallo: SC Freiburg - VfL Wolfsburg
16.30
Jalkapallo: Bayern München - Eintracht Frankfurt
16.30
Jalkapallo: RB Leipzig - Borussia Dortmund
17.07
TotoTV: Lyon Parilly Ranska
17.30
Vizela - Rio Ave
17.30
Casa Pia AC - Chaves
19.29
TotoTV: Östersund Ruotsi
19.30
Jalkapallo: Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
20.00
Benfica - SC Braga
20.09
TotoTV: USA USA
20.15
TotoTV: Bjerke Norja
21.00
NY Islanders - Carolina
21.00
Lausanne - Zürich
21.30
Schalke 04 - F. Düsseldorf
21.45
Basquet Girona - Bilbao Basket
22.30
V. Guimaraes - Boavista
00.00
Tampa Bay - Florida
03.00
-07.00
Toronto - Boston
01.30
LPGA: JM Eagle LA Championship
01.30
LPGA: JM Eagle LA Championship
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Cubs
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Cubs
02.05
NHL: Washington - NY Rangers
02.05
NHL: Washington - NY Rangers
02.35
NHL: Nashville - Vancouver
02.35
NHL: Nashville - Vancouver
05.00
Major League Baseball: Giants - Pirates
05.00
Major League Baseball: Giants - Pirates
05.05
NHL: Colorado - Winnipeg
05.05
NHL: Colorado - Winnipeg
05.35
NHL: Los Angeles - Edmonton
05.35
NHL: Los Angeles - Edmonton
06.00
DP World Tour: ISPS Handa Championship
09.35
Moto3: Espanjan Grand Prix
10.20
Moto2: Espanjan Grand Prix
10.50
DTM: Oschersleben
11.00
MotoGP: Espanjan Grand Prix
11.00
Premier Padel: Lotto Brussels P2
11.45
MotoGP: Espanjan Grand Prix
12.00
UEFA Europa League: UEL/UECL Magazine
12.15
Porsche Carrera Cup Deutschland: Oschersleben
13.00
NHL: NHL Tonight
13.30
Pool: World Pool Masters
13.45
Moto3: Espanjan Grand Prix
13.50
OBOS Damallsvenskan: Brommapojkarna - Vittsjö
13.50
2. Bundesliiga: Braunschweig - HSV
13.50
2. Bundesliiga: Holstein Kiel - Kaiserslautern
13.50
2. Bundesliiga: Paderborn - Elversberg
14.00
Ladies European Tour: Investec South African Women's Open
14.00
PDC Darts: Austrian Darts Open
14.05
Women's Six Nations: Wales - Italia
14.10
DTM: Oschersleben
14.20
Valioliiga: West Ham - Liverpool
14.25
League One: Derby - Carlisle
14.25
Valioliiga: West Ham - Liverpool
14.40
Moto2: Espanjan Grand Prix
15.50
OBOS Damallsvenskan: Rosengård - AIK
15.50
OBOS Damallsvenskan: Kristianstad - Hammarby
15.50
OBOS Damallsvenskan: Växjö - Linköping
15.50
OBOS Damallsvenskan: Djurgården - KIF Örebro
15.50
OBOS Damallsvenskan: Norrköping - Trelleborg
15.55
OBOS Damallsvenskan: Häcken - Piteå
15.55
MotoGP: Espanjan Grand Prix
16.10
ADAC GT4 Masters: Oschersleben
16.20
Bundesliiga: Leipzig - Dortmund (Tactical feed)
16.20
Bundesliiga: Goal Arena
16.20
Bundesliiga: Bayern München - Frankfurt
16.20
Bundesliiga: Augsburg - Werder Bremen
16.20
Bundesliiga: Leipzig - Dortmund
16.20
Bundesliiga: Freiburg - Wolfsburg
16.20
Women's Six Nations: Irlanti - Skotlanti
16.50
Valioliiga: Fulham - Crystal Palace
16.50
Valioliiga: Wolverhampton - Luton
16.50
Valioliiga: Newcastle - Sheffield United
16.50
Valioliiga: Man United - Burnley
16.55
Premiership Rugby: Leicester Tigers - Bristol Bears
16.55
League Two: Colchester - Crewe
16.55
Championship: Blackburn - Coventry
17.00
Premiership Rugby: Harlequins - Northampton Saints
17.35
ADAC GT4 Germany: Oschersleben
18.00
Cage: Rytöhonka vs Riggio
18.35
Women's Six Nations: Ranska - Englanti
19.10
IndyCar: Children's of Alabama Grand Prix
19.20
Valioliiga: Everton - Brentford
19.20
Bundesliiga: Leverkusen - Stuttgart
19.25
Bundesliiga: Leverkusen - Stuttgart
20.00
PDC Darts: Austrian Darts Open
20.00
Pool: World Pool Masters
20.00
Nascar: A-Game 200
20.30
NHL: NY Islanders - Carolina
21.20
2. Bundesliiga: Schalke - Düsseldorf
21.25
Käsipallon Bundesliiga: Melsungen - Füchse Berlin
21.50
Valioliiga: Aston Villa - Chelsea
21.55
United Rugby Championship: Dragons - Connacht
21.55
Championship: Hull - Ipswich
22.00
Major League Baseball: Blue Jays - Dodgers
22.30
IndyCar: Children's of Alabama Grand Prix
23.00
UFC: Nicolau vs Perez
00.05
NHL: Tampa Bay - Florida
00.05
NHL: Tampa Bay - Florida
01.00
LPGA: JM Eagle LA Championship
01.00
Major League Baseball: Rockies - Astros
01.00
LPGA: JM Eagle LA Championship
01.00
Major League Baseball: Rockies - Astros
03.05
NHL: Toronto - Boston
03.05
-07.00
NHL: Toronto - Boston
Näytä kaikki kanavat
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Jääkiekon MM
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Frendit
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Utö
,
Rillit huurussa
,
Emmerdale
,
Tähdet, tähdet
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset