Reseptit
Horoskooppi
Viihde
Blogit
Vaihtoautot
Sanakirja
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
28
Sunnuntai
Kanavat
Vain tulevat
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
13.00
YleX Viikonloppu: Videot
16.12
Jääkiekkokierros: Ennakkostudio 5. finaali Tappara - Pelicans
16.25
Telinevoimistelun EM: Miesten joukkuekilpailu
12.00
ATP Tennis: Madrid
13.25
Serie A: Inter - Torino
13.30
ATP Extra Feed: Madrid, Manolo Santana Stadium
14.55
La Liga: Cádiz - Mallorca
15.55
Serie A: Bologna - Udinese
16.30
Liiga: Tappara - Pelicans
17.10
La Liga: Granada - Osasuna
18.00
ATP Extra Feed: Madrid, Arantxa Sanchez Stadium
18.55
Serie A: Napoli - AS Roma
19.25
La Liga: Villarreal - Rayo Vallecano
21.40
Serie A: Fiorentina - Sassuolo
21.50
La Liga: Real Betis - Sevilla
21.55
La Liga 2: Albacete - Eibar
22.30
-01.30
ATP Extra Feed: Madrid, Manolo Santana Stadium
13.50
Ykkösliiga: PK-35 - KTP
14.45
Superpesis, Miehet: Vimpelin Veto - Joensuun Maila
14.50
Miesten Futsal-Liiga: SoVo - Akaa Futsal
15.45
Ykkönen: FC Vaajakoski - PKKU
15.45
Veikkausliiga: Gnistan - SJK
15.50
Ykkösliiga: SalPa - MP
16.50
Miesten Futsal-Liiga: Vieska Futsal - FC Kemi
17.30
F-liiga, Miehet: Oilers - Classic
17.50
Naisten Futsal-Liiga: Ylöjärven Ilves - HIFK FS
18.15
Veikkausliiga: IFK Mariehamn - Ilves
18.15
Veikkausliiga: IFK Mariehamn - Ilves
18.20
Ykkösliiga: JIPPO - FF Jaro
18.20
Ykkösliiga: KäPa - JäPS
22.30
-02.00
NBA: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
16.30
Snooker: Stephen Maguire - Shaun Murphy
16.30
Jak Jones - Si Jiahui
12.25
TotoTV: Lyon Parilly Ranska
13.07
TotoTV: Mikkeli Suomi
13.15
Jalkapallo: Zwolle - Heracles
13.30
Real Madrid - Obradoiro CAB
14.23
TotoTV: Longchamp Ranska
14.30
SVW Wiesbaden - Greuther Fürth
14.30
FC Nürnberg - Karlsruher SC
14.30
FC Magdeburg - VfL Osnabruck
14.45
TotoTV: Vaggeryd Ruotsi
16.30
Jalkapallo: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin
17.30
Portimonense - Moreirense
17.30
Jalkapallo: BK Häcken - IFK Norrköping
18.30
Jalkapallo: Mainz 05 - FC Köln
19.15
TotoTV: Jarlsberg Norja
19.30
BC Andorra - Barcelona
20.00
Estoril - FC Famalicao
20.10
TotoTV: Kanada galopp Kanada
20.30
Jalkapallo: SV Darmstadt 98 - 1. FC Heidenheim
21.30
Colorado - Winnipeg
22.30
FC Porto - Sporting CP
00.00
Nashville - Vancouver
03.00
-07.00
Washington - NY Rangers
13.00
Ladies European Tour: Investec South African Women's Open
13.30
Pool: World Pool Masters
14.00
PDC Darts: Austrian Darts Open
14.10
DTM: Oschersleben
14.20
2. Bundesliiga: Wehen Wiesbaden - Greuther Fürth
14.20
2. Bundesliiga: Nürnberg - Karlsruher
14.20
2. Bundesliiga: Magdeburg - Osnabrück
14.25
Skotlannin Valioliiga: St Mirren - Rangers
14.25
Women's Super League: Everton - Arsenal
14.30
Tanskan Superliiga: Viborg FF - Randers FC
14.45
MotoGP: Espanjan Grand Prix
14.55
Tanskan 1. divisioona: FC Helsingør - HB Køge
15.00
Premier Padel: Lotto Brussels P2
15.30
Valioliiga: Tottenham - Arsenal
15.50
Valioliiga: Bournemouth - Brighton
15.55
Valioliiga: Tottenham - Arsenal
15.55
Käsipallon Bundesliiga: Stuttgart - HSV Hamburg
15.55
Tanskan 1. divisioona: Vendsyssel FF - Hobro IK
16.10
ADAC GT4 Masters: Oschersleben
16.20
Bundesliiga: Mönchengladbach - Union Berlin
16.55
Premiership Rugby: Gloucester Rugby - Exeter Chiefs
16.55
Skotlannin Valioliiga: Dundee - Celtic
17.15
IndyCar: Children's of Alabama Grand Prix
17.35
ADAC GT4 Germany: Oschersleben
17.55
Valioliiga: Nottingham Forest - Man City
18.00
Tanskan Superliiga: F.C. København - AGF
18.20
Bundesliiga: Mainz - Köln
20.00
PDC Darts: Austrian Darts Open
20.00
IndyCar: Children's of Alabama Grand Prix
20.00
Pool: World Pool Masters
20.20
Bundesliiga: Darmstadt - Heidenheim
20.30
Nascar: Würth 400
20.40
Women's Super League: Bristol City - Man City
21.00
NHL: Colorado - Winnipeg
23.00
Major League Baseball: Rockies - Astros
23.55
National Women's Soccer League: NJ/NY Gotham - Louisville
00.05
NHL: Nashville - Vancouver
00.05
NHL: Nashville - Vancouver
01.00
LPGA: JM Eagle LA Championship
01.00
LPGA: JM Eagle LA Championship
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Cubs
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Cubs
03.05
NHL: Washington - NY Rangers
03.05
-07.00
NHL: Washington - NY Rangers
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Viisukupla - Eurovisionsbubblan
,
Tulossa: Murha Hangossa
,
Suomen surkein kuski
,
Sanansaattajat
,
Hankala perintö
,
Sherwood
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Harjunpää ja kiusantekijät
,
Sekunnit
,
Miehen puolikkaat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset