Sanakirja
Reseptit
Vaihtoautot
Tietovisat
Blogit
Horoskooppi
Viihde
TV-ohjelmat tänään
9
Torstai
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
07.00
Agricolan jalanjäljillä
07.30
Agricolan jalanjäljillä
07.59
Agricolan jalanjäljillä
08.30
Merikotkan paluu
09.20
Luonnonkaunis Ahvenanmaa: Kevät
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.45
Yle Uutiset Lappi
11.50
Yle Oddasat
11.55
Oddasat
12.10
Kulttuuricocktail Live
12.40
Murdochin murhamysteerit
13.25
Riihalan valtias
IMDb
6.5
14.47
Arkistokuvia: Radio tuo kisat kotiin
14.50
Ikimuistoinen: Georg Malmsten
15.20
Sadan vuoden talo
15.50
Elävä arkisto: Saaristomerellä
16.10
A-studio
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Murdochin murhamysteerit
17.55
Tarinoita järviltä
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.15
Luontohetki: Namibian mangustit
18.45
Tehtävänä paratiisi
20.00
Nepsyt
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.45
Urheiluruutu
20.55
Itse asiassa kuultuna: Satu Hassi
21.54
Tarinoita järviltä
22.00
-00.16
Eurovision Song Contest 2024: Semifinaali 2
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 9.5.
06.53
Poppelikumpu
06.58
Tete ja Mama
07.05
Pikku Kakkonen
07.08
Henrietta
07.15
Ilona ja luonnon ihmeet
07.28
Osku
07.36
Pikku Kakkonen
07.37
Sankarikoulu
07.49
Pikku Kakkonen
07.52
Ryhmä Hau ilmojen teillä
08.34
Nimipäiväonnittelu: 9.5.
08.36
Pikku Kakkonen
08.37
Pikku Kakkosen postipyyntö
08.38
Eka & Helmi
08.50
Minä, Elvis Riboldi
09.01
Kotikadun jengi ja vihreä valo
09.10
Postimies Pate: Pate pellenä
09.36
Kengulahti
10.00
Latela
10.30
Maajussin luontokuvat
11.10
Riistametsällä
11.50
Matkapassi: Afrikan kierros
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
Ainutlaatuinen Uusi-Seelanti
14.01
Søren Vesterin puutarha
14.30
Kummeli
14.59
Kummeli
15.30
Au pairit Maltalla
16.03
Au pairit Maltalla
16.31
Yliopistollinen eläinsairaala: Kissakämppikset sairaina
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Ainutlaatuinen Uusi-Seelanti
18.50
Kummeli
19.20
Leijonaunelma
19.38
Leijonaunelma
19.54
Leijonaunelma
20.08
Leijonaunelma
20.26
Leijonaunelma
20.41
Leijonaunelma
21.00
Au pairit Maltalla
21.29
Au pairit Maltalla
21.57
Pirjo
22.02
Sorjonen
23.00
The Lazarus Project
23.40
-00.10
How to Please
LIVE
3
03.35
Kyllä nolottaa
04.05
Kokkisota
07.30
Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut
07.55
Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut
08.25
Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut
08.50
Myyrän ystävät: Hepokatti
09.00
Sukuni salat
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Salatut elämät: Kämppä tyhjänä
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
14.00
Tabu
15.00
Kotoisa
16.00
Donal Skehan: Ruokaa nopeasti
16.30
Grand Designs Uusi-Seelanti
17.30
Salatut elämät
18.00
Kauniit ja rohkeat
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.20
Tulosruutu
19.25
MM-kisat 2024
19.30
Salatut elämät
20.00
Olet mitä syöt
21.00
Suurmestari
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Päivän sää
22.20
Tulosruutu
22.50
Rallisirkus
23.20
Asian ytimessä
00.20
Billions
01.35
Suomen surkein kuski
02.30
Kokkisota
03.25
-04.20
Kotoisa 48h
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO DreamZzz
07.45
Sonic Boom
07.55
Angry Birds Toons
08.00
Koti koiralle
09.00
Huvila & Huussi
10.00
Huvila & Huussi
11.00
Huvila & Huussi
12.00
Huvila & Huussi
13.00
Huvila & Huussi
14.00
Huvila & Huussi
15.00
Huvila & Huussi
16.00
Huvila & Huussi
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Huvila & Huussi
19.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.00
Farmi Suomi
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Erikoisjoukot
22.40
Tulossa: Murha Hangossa
22.45
Utö
23.45
IS esittää: Sain sen videolle
23.55
Suomen huutokauppakeisari
00.55
Poliisit 2022
01.55
Rekkakuskit Suomi
02.55
-03.55
Raskaan kaluston pelastajat
LIVE
5
07.50
BUU-klubben
08.20
Leijonaunelma
08.40
Maajussin luontokuvat
09.20
Maahanmuuttajan paluu
09.50
Søren Vesterin puutarha
10.20
Pelastuslaitos apuun!
11.00
Efter Nio
12.00
Eedenistä pohjoiseen
13.14
Egenlandin matkakohteet
13.20
Kruunajaiskonsertti Windsorin linnasta
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.45
Islanti saagojen valossa
17.12
Egenlandin matkakohteet
17.25
Unelmakoti Sisiliassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Huutokauppakesä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Uudista minut
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.02
My Name Is Happy
22.25
-00.10
David Lynch ja Ihmemaa Oz
LIVE
6
03.55
Simpsonit
04.25
Baywatch
07.00
Muumien maailma
07.10
Muumien maailma
07.20
Muumien maailma
07.30
Mimmit musapatti
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Virkakoirat
11.00
Virkakoirat
11.30
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
14.00
Huutokaupan metsästäjät
14.30
Huutokaupan metsästäjät
15.00
Ulosottomiehet
16.00
Suurmestari UK
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Frendit
20.30
Pilanpäiten
20.45
MM-ralli: Portugali, EK 1
22.10
Snake Eyes
IMDb
6.1
00.10
Beverly Hills kyttä
IMDb
7.4
02.15
Rikospaikka
03.05
Ulosottomiehet
04.00
-04.55
Poliisit UK: Ajojahti
LIVE
7
03.40
Lainvalvojat
04.10
Supertähtien yllätysremontit
05.20
Asunnon metsästäjät
06.05
Kirpputorikisa
06.30
Kirpputorikisa
06.50
Kokkaushaaste
07.40
Unelmahäät
08.25
Remonttipari
09.15
Asunnon metsästäjät
09.45
Kirpputorikisa
10.25
Tshekin EHT: Suomi-Ruotsi (u)
10.40
Valitut palat collection
10.55
Kirpputorikisa
11.25
Supertähtien yllätysremontit
12.30
Kokkaushaaste
13.30
Mökin rakentajat
14.30
Tshekin EHT: Tshekki-Sveitsi (u)
15.45
Harry Potter ja puoliverinen prinssi
IMDb
7.6
18.50
Latela 2023
19.20
Latela 2023
19.50
Pelastajat Helsinki
20.25
Pelastajat Helsinki
21.00
Rikoksen Anatomia
22.10
Gangsterisota
IMDb
6.7
00.20
Central Intelligence
IMDb
6.3
02.35
Lainvalvojat
03.15
Lainvalvojat
03.50
-04.50
Unelmahäät
LIVE
8
03.30
Amispäiväkirjat
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
New York 24/7
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Puutarhan pelastajat
20.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Tähdet, tähdet
22.30
Huvila & Huussi
23.30
Unelmien poikamies
01.20
Sinkkuillallinen
02.20
Puutarhan pelastajat
03.20
-05.00
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
LIVE
9
03.05
Alaskan jäälentokenttä
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Massiiviset muutot
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Alaskan jäälentokenttä
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Massiiviset muutot
15.00
Arman Pohjantähden alla
16.00
Alaskan jäälentokenttä
17.00
Australian rajalla
17.30
Selviytyjät Suomi
19.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.00
Suuri seikkailu
21.30
Duudsonit tuli taloon
22.30
Arman ja viidenkympin kriisi
23.30
Amerikan kovimmat keräilijät
00.30
Muinaiset avaruusoliot
01.30
Suomen huutokauppakeisari
02.30
-03.30
Alaskan jäälentokenttä
LIVE
10
03.20
Amerikan rajavartijat: Meksiko
04.25
Destination Fear
05.25
Brake Room
06.10
Arvokaman metsästäjät USA
06.30
Arvokaman metsästäjät USA
06.50
Museoiden mysteerit
07.35
Löytöretki tuntemattomaan
08.25
Amerikan rajavartijat: Meksiko
09.15
Autonrassaajat
10.20
Maatilan pelastajat
11.25
Romuaittojen aarteet
11.55
Romuaittojen aarteet
12.25
Museoiden mysteerit
13.25
Gold Rush: Parkerin kultareitti
15.25
Romuautot rahaksi
16.40
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.50
Gold Rush: Parkerin kultareitti
19.55
Wheeler Dealers 16A
21.00
Wonder Woman 1984
IMDb
5.4
00.00
Warcraft: The Beginning
02.25
Maatilan pelastajat
03.40
-04.50
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
11
03.20
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
04.25
Superhamstraajat
05.25
Say yes to the Dress Britannia
06.05
Kakkukuningas
06.30
Kakkukuningas
06.55
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
07.45
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
08.30
1+5 tytärtä
09.20
Äiti bestiksenä
10.30
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12.20
Vauva muuttaa kaiken
13.30
Kakkukuningas: Kaksintaisto
14.35
Satakiloiset siskot
15.40
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää
16.50
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
17.55
Kilot pois!
18.50
So Freakin Cheap
19.55
Äiti bestiksenä
21.00
Eristyksissä: Plathin suurperhe
22.05
Pienten perhe
23.10
Paiseklinikka
00.10
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
02.05
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää
03.10
-04.10
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
12
03.50
Criminal Minds
04.35
Miehen puolikkaat
04.55
Miehen puolikkaat
05.15
Ensisilmäyksellä
05.35
Ensisilmäyksellä
06.00
Moderni perhe
06.20
Ensisilmäyksellä
06.40
Ensisilmäyksellä
07.00
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Tuho-osasto
08.10
Miehen puolikkaat
08.35
Miehen puolikkaat
09.00
Moderni perhe
09.30
Moderni perhe
10.00
Kymppitonni
11.00
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Miehen puolikkaat
14.30
Miehen puolikkaat
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
Moderni perhe
21.30
Moderni perhe
22.00
Moderni perhe
22.30
Moderni perhe
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.30
Simpsonit
01.00
9-1-1: Lone Star
02.00
Criminal Minds
02.55
Miehen puolikkaat
03.20
Miehen puolikkaat
03.40
Ensisilmäyksellä
04.00
-04.25
Ensisilmäyksellä
LIVE
13
03.45
Ensitreffit alttarilla 2.0
04.35
Ensitreffit alttarilla 2.0
05.30
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Tiny House Hunting
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Suomi
13.00
Emmerdale
13.30
Ihanat siirtolapuutarhat
14.00
Los Angelesin luksuslukaalit
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Hudson & Rex
18.00
Hudson & Rex
19.00
Hudson & Rex
20.00
Hudson & Rex
21.00
Hudson & Rex
22.00
Hudson & Rex
23.00
Hudson & Rex
00.00
Hudson & Rex
00.55
Hudson & Rex
01.50
Hudson & Rex
02.45
Hudson & Rex
03.40
-04.35
Hudson & Rex
LIVE
14
13.35
Superkauppiaat
14.20
Puutarhan pelastajat
15.05
Save The Date Suomi
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat
18.00
Remppa vai muutto UK
19.00
Paratiisihotelli Norja
20.00
NCIS Los Angeles
21.00
Beck: Ohuella jäällä
IMDb
5.8
23.05
Suomen Tulli
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.30
Valhetta vai ei?
06.15
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.40
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07.00
Vintage-kodit kuntoon
07.45
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
08.35
Irwinin perheen eläintarha
09.30
SOS Gotlanti
10.35
Kadonneet
11.35
Valhetta vai ei?
12.50
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.15
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.45
Ainutlaatuiset kodit
14.25
Tshekin EHT: Suomi-Ruotsi (u)
14.40
Valitut palat collection
14.55
Avioparin remonttibisnes
16.00
Lottovoittajan unelmakoti
16.30
Lottovoittajan unelmakoti
17.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Vintage-kodit kuntoon
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Vaarallinen puoliso
23.55
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.05
Murha porukalla
02.10
Piinaava pakkomielle
03.10
-04.15
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Moottorimaailma
17.00
Moottorimaailma
17.30
KaaraTV
18.00
KaaraTV
18.30
Terveyssummit
19.00
Terveyssummit
19.30
Fillaripäiväkirja
20.00
Fillaripäiväkirja
20.30
Petrus Schroderus: Rakkauden voima
21.00
Petrus Schroderus: Rakkauden voima
21.30
Sinun treeni
22.00
Pieni Eläinklinikka
22.30
Hetki Saaristossa
23.00
Merimaili
23.30
-00.00
Merimaili
20
03.45
Autojen ensiapu
04.30
Äärimmäinen selviytyjä
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Hetki ennen tuhoa
06.45
Hylkyjen salaisuudet
07.30
Mukavuusalueen rajoilla
08.15
Muumioiden valtakunta
09.00
Albert Lin ja kadonneet kaupungit: Kultakuume
10.00
Salakuljettajat satimeen
11.00
Salakuljettajat satimeen
12.00
Yukonin eläinlääkäri
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Lentoturmatutkinta
15.00
Alaska: ensimmäiset selviytyjät
16.00
Suuret rakenteet: megaluokan alukset
17.00
Science Fair: Nuoret nerot
18.00
Albert Lin ja muinaiset maailmat
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Autojen ensiapu
21.00
Hindenburgin uudet todisteet
22.00
Meret ilman vettä
23.00
Mystiset muinaiskuolemat
00.00
Albert Lin ja muinaiset maailmat
01.00
Hindenburgin uudet todisteet
02.00
Meret ilman vettä
03.00
Science Fair: Nuoret nerot
03.45
-04.30
Autojen ensiapu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.00
Yökanava
05.00
TV7 Israel News
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Esy Flow
06.30
Ilpoistenpiiri
07.30
Elävä yhteys
08.00
Herätyksen läpimurto
08.30
Derek Prince
09.00
Isännän pöydässä
09.30
Superkirja
10.00
Jumalanpalvelus Vuosaaren kirkossa
10.55
Ylistysliike
11.00
Theo ja ystävät
11.10
Laululautta
11.25
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
11.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
12.00
TV7-teemailta
14.00
TV7 Israel News
14.15
Voimaa Sanasta
14.30
Esy Flow
15.30
Ilpoistenpiiri
16.30
Elävä yhteys
17.00
Vain yksi tie
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Händelin Messias hepreaksi
20.25
Musiikkivideoita
20.30
Syväluotain
21.00
Ylistysliike
21.05
Juhlapyhät
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Uskosta totta
22.00
Kosketuskohta
22.30
Minne menet, Eurooppa?
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Todistuksia Suomesta
00.30
Voittoisa kristillisyys
01.00
-05.00
Yökanava
03.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
04.00
Bibelstudie med Baruch Korman
04.30
Blås, Guds vind
05.00
Israel talar
05.30
Glädje i vardagen
06.00
Upprättelse och lärjungaskap
06.40
Källor till arbetsglädje
06.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
07.00
Jerusalemnytt med Sartola
07.15
I framsätet
07.30
Vid källan
08.00
Nya Testamentet öppnas
08.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
09.00
TV7 Israelnyheter
09.15
Att höra Guds röst
09.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
10.00
Bibelstudie med Baruch Korman
10.30
Blås, Guds vind
11.00
Israel talar
11.30
Glädje i vardagen
12.00
Upprättelse och lärjungaskap
12.40
Källor till arbetsglädje
12.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
13.00
Jerusalemnytt med Sartola
13.15
I framsätet
13.30
Vid källan
14.00
Nya Testamentet öppnas
14.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
15.00
TV7 Israelnyheter
15.15
Att höra Guds röst
15.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
16.00
Bibelstudie med Baruch Korman
16.30
Blås, Guds vind
17.00
Israel talar
17.30
Glädje i vardagen
18.00
Israels berg
18.30
Fika i Uppsala
19.00
Guds dyrbara pärlor
19.30
TV7-kanalerna blickar framåt
20.00
Dina relationer
20.30
Derek Prince
21.00
Personligt med Ingemar
21.15
Studio Europa
22.15
Vetlanda Friförsamling - Väckelsemöte
22.50
LUMO - Lukasevangeliet
23.00
Jag fann det
23.15
Närbild
23.45
Bibeln berikar - Matti Vuolanne
00.00
Israels berg
00.30
Fika i Uppsala
01.00
Guds dyrbara pärlor
01.30
TV7-kanalerna blickar framåt
02.00
Dina relationer
02.30
Derek Prince
03.00
Personligt med Ingemar
03.15
-04.15
Studio Europa
09.00
Puoli seitsemän
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.45
Yle Uutiset Lappi
11.50
Yle Oddasat
11.55
Oddasat
12.14
Yle Uutiset Lappi
12.25
Yle Oddasat
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Terapiakanan vatsavaivat
13.50
Jumppahetki
14.00
Riihalan valtias
IMDb
6.5
15.20
Ikimuistoinen: Georg Malmsten
15.50
A-studio viittomakielellä
16.20
Metsästäjä
17.00
Nimipäiväonnittelu: 9.5.
17.20
Latela
17.50
A-studio
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Sadan vuoden talo
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Egenlandin matkakohteet
20.00
Kulttuuricocktail Live
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.45
Urheiluruutu
20.55
Itse asiassa kuultuna: Satu Hassi
21.53
Egenlandin matkakohteet
22.00
-00.15
Eurovision Song Contest 2024: Semifinaali 2
12.55
Viki ja Köpi Show: En sano mitään, mutta outoa on
15.50
Ruotsi - Suomi, alkusarjan ottelu, U19-naisten salibandyn MM-kisat
18.55
RopeLIVE: Podcast // Jälkipelien finaalilähetys
22.00
-00.30
Eurovision Song Contest 2024: Semifiinaal 2 (sämikielâg čielgim)
10.00
MM-ralli: Portugali, Shakedown
12.00
ATP Extra Feed: Rooma, Grand Stand Arena
13.15
Ravit: Ylivieska ja Jyväskylä
14.00
ATP Extra Feed: Rooma, Center Court
15.00
ATP Extra Feed: Rooma, Court 12
20.45
MM-ralli: Portugali, EK 1
21.30
-23.30
ATP Extra Feed: Rooma, Center Court
13.15
TotoTV: Asiantuntijalähetys: Ylivieska ja Jyväskylä
14.05
Subway Kansallinen Liiga: KuPS - HJK
14.55
Superpesis, Naiset: Roihuttaret - Jyväskylän Kirittäret
15.55
Superpesis, Naiset: Haminan Palloilijat - Manse
16.55
Superpesis, Naiset: Joensuun Maila - Hyvinkään Tahko
17.55
Superpesis, Miehet: Kiteen Pallo -90 - Kempeleen Kiri
16.00
Brommapojkar.N - Piteå IF N
16.00
Trelleborgs FF - AIK N
18.00
Silkeborg - AGF
21.00
Manresa - Bilbao Basket
22.00
Barcelona - Unicaja
22.30
-02.30
Joventut - Tenerife
02.00
Major League Baseball: Yankees - Astros
02.00
Major League Baseball: Yankees - Astros
12.00
Pool: UK Open
13.00
NHL: NHL Tonight
15.50
OBOS Damallsvenskan: Brommapojkarna - Piteå
15.50
OBOS Damallsvenskan: KIF Örebro - Kristianstad
15.50
OBOS Damallsvenskan: Vittsjö - Linköping
15.50
OBOS Damallsvenskan: Trelleborg - AIK
16.30
Urheilumakasiinit: Golf Central
16.55
DFB-Pokal Frauen: Bayern München - Wolfsburg
17.55
Tanskan cup: Silkeborg IF - AGF
20.00
Major League Baseball: Reds - Diamondbacks
21.00
PDC Darts: Premier League Darts
21.55
UEFA Europa League: Leverkusen - Roma
21.55
UEFA Europa League: Leverkusen - Roma
21.55
UEFA Europa League: Atalanta - Marseille
21.55
UEFA Europa Conference League: Olympiacos - Aston Villa
21.55
UEFA Europa League: Instant Highlights
21.55
League Two: MK Dons - Crawley
22.00
LPGA: Cognizant Founders Cup
02.30
Major League Baseball: White Sox - Guardians
02.30
-05.00
Major League Baseball: White Sox - Guardians
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.00
ATP Tennis: Rooma
00.00
ATP Tennis Review Show: Madrid 1000
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Timanttiliiga: Suzhou
16.10
La Liga 2 Highlights
17.05
La Liga Highlights
18.00
UEFA Champions League: Huippuhetket
18.25
La Liga: Valencia - Alavés
20.15
Timanttiliiga: Suzhou
21.15
La Liga Highlights
22.10
Lega Serie A Preview Magazine: Inside Serie A
22.40
Serie A: Salernitana - Atalanta
00.30
MM Motocross: MM Motocross: Behind the Gate
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
UEFA Champions League: PSG - Dortmund
15.50
Serie A: Salernitana - Atalanta
17.40
Yleisurheilua: Huelva, Espanja
22.40
SailGP: Hamilton
00.10
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.00
MM-ralli: Portugali, Shakedown
10.40
FIA Karting Championships: Val D´Argenton, Ranska
11.10
MXGP Motocross: Portugali
12.15
Mobil 1 The Grid
12.45
EM-ralli Highlights: Unkari
13.15
Ravit: Ylivieska ja Jyväskylä
17.45
Kolmosvaihde Special
18.00
Kolmosvaihde
18.25
MM-ralli: Portugali, Shakedown
19.01
MM-ralli: Portugali, Ceremonial Start
20.45
MM-ralli: Portugali, EK 1
22.10
Rallisirkus
22.35
MM Motocross: MM Motocross: Behind the Gate
23.05
UEFA Champions League: PSG - Dortmund
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.50
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.00
Kaisu Kuu
14.15
Kaisu Kuu
14.25
Kaisu Kuu
14.40
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Viidakon veijarit
16.00
Viidakon veijarit
16.15
Paavo Pesusieni
16.35
Professori Balthazar
16.45
Professori Balthazar
16.55
Nuori Robin Hood
17.10
Nuori Robin Hood
17.20
Nuori Robin Hood
17.35
Nuori Robin Hood
17.45
Kaisu Kuu
18.00
Kaisu Kuu
18.10
Paavo Pesusieni
18.35
Zak Storm
19.00
Legendat
19.25
Alvin ja pikkuoravat
19.35
Alvin ja pikkuoravat
19.45
Alvin ja pikkuoravat
03.15
The Reunion
04.00
The Reunion
04.45
On Set
05.15
On Set
05.40
On Set
06.05
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.8
07.45
Comedy Queen
IMDb
7.8
09.15
The Great Buster
IMDb
7.5
10.55
Kirjallinen piiri perunankuoripaistoksen ystäville
IMDb
7.3
12.55
Solsidan - onnea onkimassa
13.20
Solsidan - onnea onkimassa
13.45
Käsi sydämellä
14.05
Käsi sydämellä
14.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
14.55
Tervetuloa Sjölyckaniin!
15.20
Irralliset
16.05
Irralliset
16.50
Robssonit (dubattu suomeksi)
17.10
Opiskelijakämppä
17.30
Opiskelijakämppä
17.50
Lasse-Maijan etsivätoimisto
18.35
Totte Svensson ja nuoruuden lähteen metsästys
19.00
Totte Svensson ja nuoruuden lähteen metsästys
19.25
Unelmia Italiassa
19.50
Unelmia Italiassa
20.15
Estonia
21.00
Pimeyden talli
21.45
The Beast Must Die
22.35
Kunnes kuolema meidät erottaa
23.15
Kunnes kuolema meidät erottaa
23.55
Kova laki: Järjestäytynyt rikollisuus
00.35
Kova laki: Järjestäytynyt rikollisuus
01.15
The Pact
02.15
The Pact
03.15
The Sounds
04.00
-04.45
The Sounds
03.05
Willy's Wonderland
IMDb
5.5
04.30
Both Sides of the Blade
IMDb
6.1
06.30
Star File
06.40
On Set
07.05
Lasse Kreikassa
IMDb
4.2
08.35
Dumplin'
IMDb
6.5
10.20
Mimmi Lehmä löytää kotiin
IMDb
6.4
11.25
Ingrid Bergman: In Her Own Words
IMDb
7.4
13.15
The Imitation Game
IMDb
8.0
15.05
Svensson Svensson
IMDb
5.3
16.25
Yhteinen onni
IMDb
5.4
17.55
A Dog's Journey
IMDb
7.4
19.40
Jiro Dreams of Sushi
21.00
Angel Has Fallen
IMDb
6.4
23.00
Beck: Paholaisen asianajaja (38)
00.30
Countdown
IMDb
5.4
02.00
-04.20
Midsommar - loputon yö
IMDb
7.1
01.40
Kohtauksia eräästä avioliitosta
IMDb
8.4
04.20
Swing it maisteri
IMDb
6.1
05.50
Ägget är löst!
IMDb
6.2
07.25
Jim och piraterna Blom
IMDb
6.1
08.55
Glädjekällan
IMDb
6.5
10.25
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.6
12.40
Åsa-Nisse i rekordform
IMDb
3.1
13.55
En förälskelse
IMDb
4.9
15.30
Två killar och en tjej
IMDb
5.2
17.15
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.7
19.00
Irralliset
IMDb
6.2
20.30
Ogifta par – en film som skiljer sig
IMDb
5.8
22.00
Rahalla saa 2
IMDb
6.3
23.40
Lastenvaunut
IMDb
6.6
01.15
Kuiskauksia ja huutoja
IMDb
8.0
02.45
-04.30
Hamilton - kansakunnan puolesta
IMDb
6.3
04.00
Expendables 4
IMDb
4.8
06.00
No Hard Feelings
IMDb
6.4
08.00
Hurja jengi
IMDb
6.8
10.00
Words on Bathroom Walls
IMDb
7.1
12.00
The Green Knight
IMDb
6.6
14.10
Moving On
IMDb
5.9
16.00
Call Jane
18.00
Belfast
IMDb
7.2
20.00
No Hard Feelings
IMDb
6.4
22.00
The Hill
IMDb
6.7
00.10
Into the Deep
IMDb
4.6
02.00
King Of Killers
03.50
-05.56
The Hill
IMDb
6.7
02.35
Inferno
IMDb
6.2
04.35
The Equalizer 3
IMDb
6.8
08.50
The Iron mask
IMDb
4.7
10.50
Transformers
IMDb
7.0
13.10
American Hustle
IMDb
7.2
15.25
Lamborghini: The Man Behind the Legend
IMDb
5.4
17.00
Star Trek Into Darkness
IMDb
7.7
19.10
Top Gun
IMDb
6.9
21.00
The Equalizer 3
IMDb
6.8
22.55
Inferno
IMDb
6.2
00.55
The Last Stand
IMDb
6.3
02.45
-04.55
Ambulance
IMDb
6.1
03.00
Toinen mahdollisuus
IMDb
6.8
05.00
A Private War
IMDb
6.7
07.00
I, Tonya
IMDb
7.5
09.00
Living
IMDb
6.8
11.00
Rakkaudesta, unelmista ja kaloista
IMDb
6.8
13.00
Judy
IMDb
7.3
15.00
Paluu tulevaisuuteen 3
IMDb
7.4
17.00
Blue Valentine
IMDb
7.3
19.00
Mr Malcolm's List
IMDb
5.9
21.00
A Private War
IMDb
6.7
23.00
Toinen mahdollisuus
IMDb
6.8
01.00
Uneton Seattlessa
IMDb
6.8
03.00
-04.56
Sicario
IMDb
7.6
04.00
Family Camp
IMDb
5.0
06.00
Lasse - Best Man
IMDb
5.6
08.00
Trolls
IMDb
6.4
10.00
Megamind
IMDb
7.3
12.00
Alfa ja Omega
IMDb
5.1
14.00
Paavo Pesusieni -elokuva
IMDb
7.1
16.00
Madagascar 3
IMDb
6.8
18.00
Spider-Man: Kohti Hämähäkkiversumia
IMDb
8.4
20.00
Lasse - Best Man
IMDb
5.6
22.00
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.8
00.00
Family Camp
IMDb
5.0
02.00
Mamma Mia! Here We Go Again
IMDb
6.6
04.00
-05.50
Men in Black: International
IMDb
5.6
10.00
NASCAR Highlights: AdventHealth 400
11.00
Premier League Darts: Liverpool
14.30
Mobil 1 The Grid: Ep3
15.00
EFL League One: Peterborough - Oxford
16.55
Naisten DFB-Pokal: Bayern München - Wolfsburg
19.30
Trans World Sport
20.30
FastZone: Ep4
21.00
-00.30
Premier League Darts: Leeds
21.50
-00.00
UEL/UECL: Atalanta - Marseille
10.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights: 32. kierros
11.00
EFL League One: Peterborough - Oxford
13.00
UECL: Club Brugge - Fiorentina
15.00
Valioliiga: Premier League Netbusters
15.30
Valioliiga: Liverpool - Tottenham
17.30
Valioliiga: Crystal Palace - Manchester United
19.30
Valioliiga: Premier League The Big Interview
20.00
Valioliiga: Premier League Stories
20.30
UEFA Europa League & Europa Conference League -makasiini: Välierät, 2. osat
21.30
Jalkapallostudio
21.55
UEL/UECL: Leverkusen - Roma
23.55
-00.30
Jalkapallostudio
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Naisten Superliiga: Chelsea - Bristol City
16.00
Eredivisie Highlights
17.00
DP World Tour Highlights: Volvo China Open
17.30
PL Stories
18.00
Bundesliiga: Frankfurt - Leverkusen
19.55
Bundesliga highlights
21.00
Darts: Premier League: Night 15 - Leeds
01.00
Bundesliga highlights
02.00
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
19.15
Valioliiga: Arsenal - Bournemouth
21.55
-02.30
UEFA Europa League: Leverkusen - Roma
10.00
Golf Cards
10.15
Golf Cards
10.30
Golf Cards
10.45
Golf Cards
11.00
Golf Cards
11.15
Golf Cards
11.30
Asian Tour Highlights
12.00
DP World Tour Highlights
12.30
Asian Tour
16.30
Golf Central
17.30
DP World Tour Highlights
18.00
Challenge Series
18.30
Asian Tour Highlights
19.00
LPGA Tour
22.00
LPGA Tour
01.00
Golf Central
02.00
-03.00
Legends Tour Highlights
02.05
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
13.00
NHL Tonight
14.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
16.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
18.00
NHL Tonight
19.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
21.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
02.05
-05.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
02.05
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.45
PL Stories
12.15
League One: Peterborough - Oxford
14.45
Valioliiga: Manchester City - Wolverhampton
16.55
DFB-Pokal (N): Bayern München - Wolfsburg
19.15
EFL Championship Highlights
19.45
Valioliiga: Chelsea - West Ham
21.55
UEFA Europa League: Atalanta - Marseille
00.00
Bundesliga highlights
01.00
NHL Tonight
02.05
-05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.45
Valioliiga: Crystal Palace - Manchester United
13.45
UEFA Conference League: Club Brügge - Fiorentina
16.15
Bundesliga highlights
17.15
Valioliiga: Manchester City - Wolverhampton
19.15
League One: Peterborough - Oxford
21.55
League Two: MK Dons - Crawley
00.00
EFL Championship Highlights
00.30
-02.30
UEFA Europa League: Leverkusen - Roma
03.45
Ash Dykes Kiinan muurilla
04.45
Takamaiden romuautojen pelastajat
05.30
Romuautot kiertoon
06.25
Australian häränmetsästäjät
07.00
Jade Fever
07.30
Raskaan kaluston pelastustoimi
08.25
Raskaan kaluston pelastustoimi
09.20
Australian kullankaivajat
10.15
Australian kullankaivajat
11.15
Australian autonmetsästäjät
12.10
Australian autonmetsästäjät
13.10
Australian kullankaivajat
14.05
Australian kullankaivajat
15.00
Australian kullankaivajat
15.55
Jade Fever
16.25
Jade Fever
16.55
Ash Dykes Kiinan muurilla
18.00
Australian hummerinpyytäjät
18.55
Australian hummerinpyytäjät
19.55
Australian kullankaivajat
20.50
Australian kullankaivajat
21.45
Australian megametro
22.50
Rannikkovartiosto: Etsintä ja pelastus SOS
23.50
Raskaan kaluston pelastustoimi
00.45
Raskaan kaluston pelastustoimi
01.45
Australian kullankaivajat
02.40
Australian kullankaivajat
03.30
-04.30
Australian megametro
03.10
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
04.05
Venäjä 1917: Vallankumouksen lähtölaskenta
05.05
Salainen natsitiede
05.55
Natsien sotakoneiston salaisuudet
06.40
Kirotut sukujuuret
07.25
Kirotut sukujuuret
07.55
Egyptin hautakammiot: Kaikkien aikojen operaatio
09.05
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
10.10
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
11.15
Taisteluiden top-10
12.20
Bismarck: Vuorokausi tuhoon
13.20
Salainen natsitiede
14.20
Natsien sotakoneiston salaisuudet
15.20
Egyptin hautakammiot: Kaikkien aikojen operaatio
16.30
Egyptin hautakammiot: Kaikkien aikojen operaatio
17.35
Ristinnaulitut luut
18.40
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
19.50
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
20.55
Taisteluiden top-10
22.00
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
23.05
Elämää Hitlerin rinnalla
00.15
Natsi-Saksan kadotetut kotivideot
01.15
Sotatehtaat
02.15
Taisteluiden top-10
03.15
-04.10
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
03.25
Yorkshiren eläinlääkäri
04.10
Yorkshiren eläinlääkäri
04.55
Malawin eläinpelastus
05.45
Malawin eläinpelastus
07.05
Villikoirat: Juokse laumassa
07.30
Yorkshiren eläinlääkäri
08.15
Malawin eläinpelastus
09.05
Malawin eläinpelastus
09.55
Harvinaiset selviytyjät: Kiinan tunnetut eläimet
10.50
Tiibet: Maailman katto
11.40
Kaupungit: Luonnon uusi ympäristö
12.35
Kätketty Intia
13.25
Malawin eläinpelastus
14.15
Yorkshiren eläinlääkäri
15.00
Kuuma elämä: Afrikka
15.55
Kongon pelastetut simpanssit ja Jane Goodall
16.45
Australian villieläinten pelastajat
17.30
Malawin eläinpelastus
18.20
Jokihirviöt
19.10
Jättiläiset
20.05
Kuuma elämä: Afrikka
21.00
Jääkausi: Jäätynyt maailma
21.45
Jättiläiset
22.40
Eläinodysseijat
23.30
Esiin kaivetut kadotetut pedot
00.25
Malawin eläinpelastus
01.15
Villit selviytymistaidot
02.05
Australian eläintarha
02.50
Yorkshiren eläinlääkäri
03.35
-04.20
Yorkshiren eläinlääkäri
03.30
Autourheilu kestävyysajo: FIA WEC | 6 tuntia Imola
04.30
Moottoripyöräily kestävyysajo: EWC All Access
04.57
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
05.00
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Salt Lake City
05.35
Maantiepyöräily: Eschborn Frankfurt
05.45
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Salt Lake City
07.00
Golf: Byron Nelson | 4.päivä
08.36
Ratsastus, Hypyt
09.00
Maantiepyöräily: La Vuelta | 7.etappi
10.00
Maantiepyöräily: La Vuelta | 8.etappi
11.00
FIM Speedway GP | Donji Kraljevec
11.05
Purjehdus: Spirit of Yachting
11.10
Maantiepyöräily: Italian ympäriajo | 5.etappi
13.30
Maantiepyöräily: Italian ympäriajo | 6.etappi
18.45
Jousiammunta: Maailmancup Shanghai
19.15
Jousiammunta: Maailmancup Shanghai
19.18
Maastopyöräily: Maailmancup Fort William
20.00
Maantiepyöräily
21.00
Maantiepyöräily
22.00
Maantiepyöräily: Italian ympäriajo | 6.etappi
23.15
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
00.15
Snooker: MM-kisat
01.45
Snooker: MM-kisat
03.15
-04.45
Snooker: MM-kisat
03.00
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 5.etappi
04.30
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 6.etappi
06.00
Maantiepyöräily: Tro Bro Leon
07.00
Snooker: MM-kisat
08.30
Snooker: MM-kisat
10.00
Snooker: MM-kisat
11.30
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Salt Lake City
13.00
Golf: Byron Nelson | 4.päivä
15.00
Yleisurheilu, Maraton Madrid
17.00
Ratsastus, Hypyt
18.00
Maastopyöräily: Maailmancup Fort William
18.30
Maastopyöräily: Maailmancup Fort William
19.30
Vakioautot: Eset V4 Cup, Balaton Park
19.45
Breakdance: World Series, Montpellier
21.30
Golf: Wells Fargo Championship | 1.päivä
01.00
Golf: Byron Nelson | 4.päivä
03.00
-04.16
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 7.etappi
03.00
X Games - Minneapolis
04.00
Strongman Champions League
05.00
Nitro World Games: All Access
05.30
Nitro World Games: All Access
06.00
Blue World
06.30
Blue World
07.00
Action Sports World
08.00
Nitro Circus: Crazy Train
03.10
Afrikan metsästäjät
04.00
Käärmeenmetsästäjät: Vauvakäärmeiden parhaat palat
04.45
Afrikan metsästäjät
05.30
Afrikan metsästäjät
06.15
Amerikan villit maat
06.35
Amerikan villit maat
07.00
Preerikoiden kartano
07.20
Preerikoiden kartano
07.45
Erämaan koettelemukset
08.05
Erämaan koettelemukset
08.25
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
09.10
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
09.55
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
10.45
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
11.25
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
12.10
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
12.55
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
13.45
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
14.30
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
15.10
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
16.00
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
16.45
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
19.00
Käärmeenmetsästäjät
19.45
Käärmeenmetsästäjät
20.30
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
21.15
Käärmeenmetsästäjät
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.30
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
00.10
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
00.55
Käärmeenmetsästäjät
01.45
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
02.30
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
03.15
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
04.00
-04.45
NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
02.35
Building Off the Grid
04.50
Kindig Customs
06.00
Huutokauppataisto
06.25
Redwood Kings
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Miten kaikki tehdään?
08.30
Miten kaikki tehdään?
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Kindig Customs
11.10
Edge of Alaska
12.15
Opaalin metsästäjät
13.20
Opaalin metsästäjät
14.25
Miten kaikki tehdään?
15.00
Miten kaikki tehdään?
15.30
Arvokaman etsijät: Entisöijät
16.40
Arvokaman etsijät: Entisöijät
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Ruotsin rajavartijat
21.00
Gold Divers
22.05
Outback Crystal Hunters
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Kindig Customs
01.25
Gold Divers
02.35
-04.50
Outback Crystal Hunters
03.48
Blowing Up History
04.36
Blowing Up History
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How It's Made
07.24
How It's Made
07.48
How It's Made: Dream Cars
08.12
How It's Made: Dream Cars
08.36
How It's Made: Dream Cars
09.00
How the Universe Works
09.48
How the Universe Works
10.36
How the Universe Works
11.24
Extreme Engineering
12.12
Extreme Engineering
13.00
How It's Made
13.24
How It's Made
13.50
How It's Made
14.14
How It's Made
14.38
How It's Made
15.02
How It's Made
15.26
Secrets Of The Underground
16.14
Expedition Unknown
17.02
Secret Space Escapes
17.50
Morgan Freeman's Through The Wormhole
18.40
Morgan Freeman's Through The Wormhole
19.30
How It's Made: Dream Cars
19.55
How It's Made: Dream Cars
20.20
How It's Made: Dream Cars
20.45
How It's Made: Dream Cars
21.10
How It's Made: Dream Cars
21.35
How It's Made: Dream Cars
22.00
How It's Made
22.25
How It's Made
22.50
How It's Made
23.15
How It's Made
23.40
How to Build... Everything
00.05
How to Build... Everything
00.30
How to Build... Everything
00.55
How to Build... Everything
01.20
Secret Space Escapes
02.10
Secret Space Escapes
03.00
Secret Space Escapes
03.48
-04.36
Blowing Up History
03.00
Body Cam
04.00
Murder Comes to Town
05.00
Pandora's Box: Unleashing Evil
06.00
Pandora's Box: Unleashing Evil
07.00
The Murder Tapes
08.00
The Murder Tapes
09.00
Breaking Homicide
11.00
Murder Comes to Town
12.00
Murder Comes to Town
13.00
The Killer Beside Me
14.00
The Killer Beside Me
15.00
Nightmare Next Door
16.00
Nightmare Next Door
17.00
Deadly Secrets
18.00
Deadly Secrets
19.00
Southern Fried Homicide
20.00
Southern Fried Homicide
21.00
The Wonderland Murders
22.00
On the Case with Paula Zahn
23.00
What Happened At Fells Acres?
00.00
Murder Under The Friday Night Lights
01.00
On the Case with Paula Zahn
02.00
What Happened At Fells Acres?
03.00
The Wonderland Murders
04.00
-05.00
Southern Fried Homicide
03.15
From Wags To Riches
04.00
Philadelphian eläinpoliisit
04.45
Yksinkertaista elämää
05.30
Philadelphian eläinpoliisit
06.15
Dogs: The Untold Story
07.00
Philadelphian eläinpoliisit
07.50
Philadelphian eläinpoliisit
08.40
Yksinkertaista elämää
09.30
Dogs: The Untold Story
10.25
Irwinin perheen eläintarha
11.20
Treehouse Masters
12.15
Yksinkertaista elämää
13.10
Animal Cribs
14.05
Dodo Heroes
15.00
Killer Whales
16.00
Dogs 101: Specials
17.00
Dogs 101: Specials
18.00
Yksinkertaista elämää
19.00
Koteja lemmikkiperheille
20.00
Dodo Heroes
21.00
Project Grizzly
22.00
Project Grizzly
23.00
Erakkoperhe erämaassa
00.00
I Was Prey
01.00
I Was Prey
01.45
Zoltan The Wolfman
02.30
Treehouse Masters
03.15
I Was Prey
04.00
-04.45
Philadelphian eläinpoliisit
03.35
Auction Hunters
04.00
Auction Hunters
04.20
Panttilainaamo
04.45
Muinaiset avaruusoliot
05.30
Secrets in the Sand
06.15
Panttilainaamo
07.00
Auction Hunters
07.20
Auction Hunters
07.40
Forged in Fire
08.25
Panttilainaamo
03.00
Ghost Brothers
04.00
The Holzer Files
05.00
Paranormal Lockdown
06.00
Kindred Spirits
07.00
Building Alaska
08.00
Ice Cold Gold
09.00
Treasure Quest
10.00
Expedition Bigfoot
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Building Alaska
15.00
Ice Cold Gold
16.00
Treasure Quest: Snake Island
17.00
Expedition Bigfoot
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
The Dead Files
22.00
Mysteries At The Museum
23.00
Mysteries At The Museum
00.00
Paranormal Lockdown
01.00
Most Terrifying Places
02.00
The Dead Files
03.00
The Osbournes Want To Believe
04.00
-05.00
Destination Fear
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
Iron Chef Showdown
05.25
Family Food Showdown
06.10
Family Food Showdown
07.00
The Kitchen
07.45
Street Food In Africa
08.10
The Great Food Truck Race
08.55
Ayesha's Home Kitchen
09.17
Ayesha's Home Kitchen
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Battle Of The Decades
13.25
Chopped
14.10
Chopped
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Chopped Junior
18.00
The Pioneer Woman
18.25
The Pioneer Woman
18.55
Giada At Home
19.17
Giada At Home
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Battle Of The Decades
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Chopped Junior
01.40
The Kitchen
02.25
The Great Food Truck Race
03.10
Ayesha's Home Kitchen
03.32
Ayesha's Home Kitchen
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.30
World's Most Scenic Railway Journeys
04.15
Life Below Zero
05.00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
05.45
Planet Earth III: Making Of
05.55
Mammals: Making Of
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Qi
08.05
Life Below Zero
08.50
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09.35
The Great British Bake Off
10.30
Pointless
11.15
Qi
11.45
Qi
12.15
Life Below Zero
13.00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
13.45
Antiques Roadshow
14.40
The Great British Bake Off
15.35
Qi
16.05
Qi
16.35
Life Below Zero
17.20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
18.05
Antiques Roadshow
19.00
The Great British Bake Off
19.50
The Great British Sewing Bee
20.45
Pointless
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
The Great Pottery Throw Down
23.20
Louis Theroux Interviews...
00.05
Life Below Zero
00.50
The Graham Norton Show
01.40
Pointless
02.25
Qi
02.55
Qi
03.30
-04.20
The Great Pottery Throw Down
03.30
NBC Nightly News
04.00
Asia Squawk Box
05.00
Asia Squawk Box
06.00
Asia Street Signs
07.00
Asia Street Signs
08.00
Asia Street Signs
08.30
Europe Squawk Box
03.00
Anderson Cooper 360
04.00
The Source with Kaitlan Collins
05.00
CNN NewsNight
06.00
Laura Coates Live
07.00
CNN Newsroom
07.45
World Sport
08.00
CNN Newsroom
03.00
Sky News
04.00
Sky News
05.00
Sky News
06.00
Sky News
07.00
Sky News
08.00
Breakfast
08.30
Breakfast
03.00
Bloomberg Daybreak: Asia
04.00
Bloomberg: The China Show
06.00
Bloomberg Markets: Asia
07.00
Bloomberg Horizons Middle East & Africa
08.00
Bloomberg Daybreak: Europe
03.30
Inside Story
04.00
Al Jazeera World
05.00
News Live
05.30
The Stream
06.00
News Live
06.30
Dying Earth
07.00
News Live
07.30
The Listening Post
08.00
News Live
08.30
Witness
03.40
Ridiculousness
04.00
Ridiculousness
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom 2
11.10
Teen Mom 2
12.00
Teen Mom 2
12.45
Dallas Cowboys Cheerleaders
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders
14.15
Catfish: The TV Show
14.55
Catfish: The TV Show
15.40
Ridiculousness
16.05
Ridiculousness
16.30
Ridiculousness
16.55
Help! I'm in a Secret Relationship
17.40
Fresh Out Live
17.45
Catfish: The TV Show
18.30
Catfish: The TV Show
19.10
Catfish: The TV Show
20.00
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.55
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
Ink Master
23.45
Celebrity Ex on the Beach
00.35
Geordie Shore
01.20
MTV Floribama Shore
02.10
Ridiculousness
02.30
Ridiculousness
02.55
Ridiculousness
03.15
Ridiculousness
03.40
Ridiculousness
04.00
-04.20
Ridiculousness
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits
14.00
Non-Stop Hits
16.00
MTV Top 20
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
Euro Dance Hits!
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Fresh Out
03.00
-08.00
Non-Stop Hits
00.00
Totally 80s!
04.00
Non-Stop 80s Hits!
06.00
MTV 80s At The Movies!
08.00
Forever 80s
12.00
Let's Hear It For The Girls!
14.00
Indie 80s!
15.00
I Want My MTV 80s!
19.00
Non-Stop 80s Hits!
21.00
MTV 80s At The Movies!
23.00
Rock Anthems!
00.00
Totally 80s!
04.00
-06.00
Non-Stop 80s Hits!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Top 50 Europop Hits Of The 90s!
13.00
MTV 90s @ The Movies!
16.00
Alternative Nation!
17.00
Smells Like... The 90s!
20.00
YO MTV! 90s Rap & R'n'B
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
We Belong Together! Classic...
06.00
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
MTV Dancefloor Chart: 2003
16.35
Non-Stop Y2Ks!
22.00
Supermassive Rock Anthems!
23.00
-05.00
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
Loreen: My Eurovision Story
04.25
Måneskin: MTV Rocks Special
04.45
MTV Push Presents: Sam Ryder
05.05
MTV Push Presents: Mae Muller
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2021
09.00
David Guetta X Calvin Harris X...
10.30
HD Hits!
11.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
12.00
Rock.Alt.Indie
13.00
Loreen: My Eurovision Story
13.25
Måneskin: MTV Rocks Special
13.45
MTV Push Presents: Sam Ryder
14.05
MTV Push Presents: Mae Muller
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2021
17.00
David Guetta X Calvin Harris X...
18.30
HD Hits!
19.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
20.00
Rock.Alt.Indie
21.00
MTV Blackpool Illuminations...
21.45
World Stage: VMA 2022 Highlights
22.30
HD Hits!
00.00
MTV Rewind: 2021
01.00
David Guetta X Calvin Harris X...
02.30
HD Hits!
03.00
Gonzo With Jack Saunders
04.00
-04.20
MTV PUSH Presents: Armani White
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
Eurovision Club Hits!
03.30
-05.00
100% Party Tunes!
03.55
Bluey
04.00
Bluey
04.10
Bluey
04.15
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
04.40
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
05.05
Palopelastuspartio
05.30
Palopelastuspartio
05.55
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.20
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.40
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
07.00
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
07.25
Superkisut
07.50
Superkisut
08.10
Bluey
08.20
Bluey
08.25
Bluey
08.35
Bluey
08.40
Bluey
08.45
Bluey
08.55
Bluey
03.45
Rubble & kaverit
04.10
Dora
04.30
Blaze ja monsterikoneet
04.55
Peurapartio
05.15
Vauvahain suuri show
05.40
Vauvahain suuri show
06.00
PAW Patrol
06.20
PAW Patrol
06.35
Rubble & kaverit
06.55
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.04
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.20
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.50
PAW Patrol
08.10
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.30
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.05
Rubble & kaverit
10.30
Dora
10.50
Vauvahain suuri show
11.15
Vauvahain suuri show
11.35
Pipsa Possu
11.40
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.15
Pipsa Possu
12.20
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.50
Vauvahain suuri show
15.00
BARBAPAPA ja perhe
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Rubble & kaverit
16.10
Dora
16.30
Blaze ja monsterikoneet
16.55
Peurapartio
17.15
Vauvahain suuri show
17.40
Vauvahain suuri show
18.00
PAW Patrol
18.20
PAW Patrol
18.30
Rubble & kaverit
18.55
Rubble & kaverit
19.05
Dora
19.25
BARBAPAPA ja perhe
19.45
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.25
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.30
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.05
Rubble & kaverit
22.30
Dora
22.50
Vauvahain suuri show
23.05
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.35
Pipsa Possu
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.15
Pipsa Possu
00.20
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.40
Vauvahain suuri show
03.00
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Rubble & kaverit
03.45
The Amazing World of Gumball
04.00
The Amazing World of Gumball
04.10
The Amazing World of Gumball
04.20
The Amazing World of Gumball
04.30
The Amazing World of Gumball
04.45
The Amazing World of Gumball
04.55
The Amazing World of Gumball
05.05
The Amazing World of Gumball
05.30
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
05.40
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.00
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.10
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.20
The Amazing World of Gumball
06.30
The Amazing World of Gumball
06.40
The Amazing World of Gumball
06.50
The Amazing World of Gumball
07.00
The Amazing World of Gumball
07.10
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
07.20
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
07.35
LEGO Ninjago Dragons Rising
07.55
The Amazing World of Gumball
08.10
We Baby Bears
08.20
Teen Titans Go!
08.30
Teen Titans Go!
08.40
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
08.55
Hero Inside
03.56
Grizzy and the Lemmings
04.03
Grizzy and the Lemmings
04.09
Grizzy and the Lemmings
04.16
Grizzy and the Lemmings
04.22
Grizzy and the Lemmings
04.30
Grizzy and the Lemmings
04.34
Mush-Mush & the Mushables
04.46
Mush-Mush & the Mushables
04.57
Mush-Mush & the Mushables
05.08
Mush-Mush & the Mushables
05.20
Grizzy and the Lemmings
05.27
Grizzy and the Lemmings
05.33
Grizzy and the Lemmings
05.40
Grizzy and the Lemmings
05.46
Grizzy and the Lemmings
05.53
Grizzy and the Lemmings
06.00
Grizzy and the Lemmings
06.07
Grizzy and the Lemmings
06.14
Grizzy and the Lemmings
06.21
Grizzy and the Lemmings
06.30
Mr. Bean: The Animated Series
06.40
Mr. Bean: The Animated Series
06.50
Mr. Bean: The Animated Series
07.00
Grizzy and the Lemmings
07.07
Grizzy and the Lemmings
07.13
Grizzy and the Lemmings
07.20
Tom and Jerry in New York
07.40
Mr. Bean: The Animated Series
07.50
Mr. Bean: The Animated Series
08.05
Batwheels
08.10
Batwheels
08.25
Interstellar Ella
08.35
Interstellar Ella
08.45
Bugs Bunny Builders
05.45
Sverige idag
06.15
Go'kväll
07.00
Muren
08.00
Sverige!
08.30
Hall of fame
08.10
Hålbyggarna
03.00
Ncis
04.00
NCIS: Los Angeles
05.00
Pacific Blue
06.00
Masterchef USA
07.00
Hoarder House Flippers
07.50
Pacific Blue
08.45
Svenska Truckers
03.30
En plats i solen
04.25
En plats i solen
05.25
Unga föräldrar
06.00
Mauri - vad hände sen?
06.35
Den hemliga trädgården
IMDb
5.6
08.35
Köket
08.50
Nyhetsmorgon
03.25
Naked Attraction
04.40
Law & order: Special victims unit
05.35
Alla mot alla med Filip och Fredrik
06.35
House Hunters International
07.00
House Hunters International
07.20
Good Bones
08.05
Älskar, älskar inte
08.50
Välkommen till Köping
03.05
The Blacklist
04.00
The Blacklist
05.00
Hawaii Five-0
05.55
Fresh Prince i Bel-Air
06.30
Fresh Prince i Bel-Air
07.00
Våra värsta år
07.30
Våra värsta år
08.05
Fresh Prince i Bel-Air
08.35
Fresh Prince i Bel-Air
03.45
Sportspegeln
07.00
Den stora älgvandringen
16.00
Humanist- och teologdagen 2024
16.15
NMT-dagarna 2024
16.40
NMT-dagarna 2024
17.10
Matematikbiennalen 2024
18.30
Maratonkillen
19.25
Resor längs vackra floder
20.10
Den vilda och farliga sömnen
21.05
Världens natur: Havens hemliga liv
22.00
Bilden av Hitler
22.45
Övergivna byggnader
23.30
Havets knasigheter
00.20
1900-talets ikoner
01.10
-01.55
Ett år i Lofoten
05.00
Tjejer
05.05
Tjejer
05.10
Fantus och maskinerna
05.20
Fantus och maskinerna
06.00
I drömmarnas trädgård
06.25
Lilla prinsessan
06.40
De modiga jössarna
06.45
Sara och Kvack
06.55
Hej Jycke
07.00
Greta Gris
07.05
Regnbågsstadens hjälte
07.15
Charlie och Lola
07.30
Familjen Robertsson
07.40
Heja! Heja! Billy Bilsson
07.45
Smurfarna
08.00
Vegetasaurier
08.05
Fåret Shaun
08.10
Greta Gris
08.15
Ugglan och kompisproblemet
08.25
Rädda världen
08.30
Mumfie
08.40
Pyjamashjältarna
08.50
Grace fantastiska maskiner
03.45
Asbest
04.30
Asbest
05.15
Brisant
05.58
Tagesschau
06.00
Plusminus
06.30
Mit Armin unterwegs
07.30
Elefant, Tiger & Co.
03.30
Die Spur
04.00
Aktenzeichen XY... Gelöst!
05.30
plan b
06.00
hallo deutschland
06.25
Meine Freundin Conni
06.35
Mystic
07.00
Mystic
07.25
Mystic
07.50
Kikis kleiner Lieferservice
IMDb
5.7
03.50
Into the Blue
04.35
Die wilden Philippinen
05.20
Die wilden Philippinen
06.05
Die wilden Philippinen
06.45
Java – Im Schatten der Vulkane
07.25
Traumrouten der Schweiz II
08.15
Traumrouten der Schweiz II
03.25
CSI: Miami
04.10
Der Blaulicht Report
04.20
CSI: Den Tätern auf der Spur
05.10
CSI: Den Tätern auf der Spur
05.55
CSI: Den Tätern auf der Spur
06.35
CSI: Den Tätern auf der Spur
07.15
CSI: Den Tätern auf der Spur
08.00
Marmaduke
IMDb
4.3
02.20
Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
04.00
Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben
05.35
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
06.20
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
07.15
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
08.15
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
03.30
Conflict Zone
04.00
DW News News
04.15
Driven by Greed - The Deutsche Bank Story: Putin’s Bank
05.00
DW News News
05.02
The Day News in Review
05.30
Made in Germany
06.00
DW News News
06.15
Best of DW-online Content
06.30
Conflict Zone
07.00
DW News News
07.15
Driven by Greed - The Deutsche Bank Story: Putin’s Bank
08.00
DW News News
08.02
The Day News in Review
08.30
Focus on Europe Spotlight on People
03.35
Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
04.05
Gute Nachrichten vom Planeten
04.45
Bilder allein zuhaus
04.50
Mit offenen Augen
06.25
28 Minuten
07.10
Bilder allein zuhaus
07.25
ARTE Journal Junior
07.30
360° - Die GEO-Reportage
08.25
Stadt Land Kunst
02.57
ERR.ee uudised
05.55
Ringvaade
06.55
Terevisioon
03.11
Temps présent
04.06
Au nom de nos ancêtres, esclaves et négociants
05.00
Vengeance
05.25
C dans l'air
06.32
Mediterraneo
06.58
Le 6h info
07.24
Météo
07.29
Télématin
07.50
Télématin
08.29
Télématin
08.51
Version française
03.55
Au bout de l'enquête, la fin du crime parfait ?
04.41
Météo Outre-mer
04.43
Emissions religieuses
05.43
Courant d'art
05.55
Pays et marchés du monde
06.01
Pays et marchés du monde
06.09
Tout le monde veut prendre sa place
06.58
Le 6h info
07.29
Télématin
01.30
La noche en 24 horas
04.05
Noticias 24H
06.00
Culturas 2
06.30
La aventura del saber
07.30
Telediario Matinal
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Kovan viikon ilta
,
Suomen historia, uudella tavalla
,
Belgravia
,
Kohti jalkapallon Euro 2024 -kisoja
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Suurmestari
,
Murha paratiisissa
,
Tähdet, tähdet
,
Erikoisjoukot
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset